O INVT


Profil společnosti

INVT (Shenzhen INVT Electric Co., Ltd) se soustředí na průmyslovou automatizaci a energetický průmysl od svého založení v 2002. Předsevzetím firmy je "poskytovat nejlepší produkty a služby, které umožní zákazníkům větší konkurenceschopnost". V roce 2010 INVT vstupuje na burzu a jedná se o první akciovou společnost (A-share) (002334) na Shenzhenské burze v oblasti průmyslu. V současné době má INVT 16 poboček a více než 3 000 zaměstnanců, více než 30 domácích kanceláří a záručních center a 8 mimo čínských poboček tvořících prodejní síť pokrývající více než 60 zemí a regionů.

Společnost INVT byla oceněna jako klíčová technologická společnost založená na zvládnutí klíčových technologií v oblasti výkonové elektroniky, automatizace a IT. S podnikáním zahrnující automatizaci průmyslu, nové technologie pro vozidla, sítě a železniční tranzit, založila INVT 12 R&D celostátních center, může se pochlubit více než 850 patenty a vlastní první laboratoř v průmyslu, které byla udělena kvalifikace od TUV SUD, UL-WTDP a CNAS národní laboratoře. Průmyslové parky v Gongming a Su-čou mají za cíl poskytnout zákazníkům pokročilou integrovanou správu vývoje produktu, komplexní produktový R&D test a automatickou informační produkci. Ve všech pobočkách a záručních centrech po celém světě je připravena nabídnout zákazníkům veškerou technickou podporu, včetně profesionálních řešení, technických školení a servisní podpory.

V příštím desetiletí bude INVT stále pokračovat s heslem "poctivost a integrita, profesionalita a dokonalost", jakožto s obchodní filozofií, posílením klíčových obchodních odvětví včetně průmyslové automatizace, nové energetické technologie pro vozidla, napájecí sítě a železniční dopravy. INVT bude nadále v oboru automatizace průmyslu a energetiky usilovat o to, aby se stala vedoucí, zodpovědnou a harmonickou mezinárodní profesní skupinou vyzbrojenou správnou strukturou výrobku nabízející přední technologie, efektivní řízení, ziskovost a vynikající konkurenceschopnost.